Kancelaria radcy prawnego Gorzów i kancelaria notarialna Opole

50 6 czerwca 2017

Windykacja należności

Windykacja należności
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

W naszym pięknym kraju w latach 90-tych można powiedzieć, że dopiero budował się kapitalizm a nasze służby po czasach PRL nie były najlepiej wyszkolone. To z tamtego właśnie okresu znamy wszystkie najstraszniejsze historie o windykacji.

W tych opowieściach, które każdy z nas kiedyś słyszał windykacja należności przypominała raczej ściągania haraczy. Barczysty, łysy mężczyzna z kijem do popularnej w USA gry przychodził do naszego mieszkania, sklepu i rozmowę z dłużnikiem zaczynał zwykle od rozbijania szyby, stołu, półek.

Oczywiście zrozumiałe jest, że wszystkie te opowieści budzą grozę w spokojnych obywatelach. Nie ma się co dziwić, mnie również przyprawiają o zawrót głowy, powinniśmy jednak zdać sobie sprawę, że są to tylko opowieści. Ponadto dotyczą trochę innych czasów, kiedy zarówno windykacja należności jak i Policja, wymiar sprawiedliwości i w zasadzie całe państwo działało w dość specyficzny sposób.

Dziś te straszne historie można sobie opowiadać jako wspomnienia ubiegłych dziejów, jednak każdy doskonale wie, że nie mają one we współczesnym świecie racji bytu.

About 

Related Articles

Tagi: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, orienteering miejski na imprezę integracyjną, kubota l3200 cena, Usuwanie owłosienia żary, standy eliptyczne cena druku, vetrex-v90-alphaline, żwir siany ostrów, highlightersmink, Minikoparka Gorlice, plisy Oświęcim, lpk110